Menu
Rachunkowość

Doradca podatkowy dla biura rachunkowego

15.03.2021-Staniek&Partners

Doradca podatkowy dla biura rachunkowego

Każdy przedsiębiorca, prowadząc swój biznes (niezależnie od jego rozmiarów i rodzaju), musi pamiętać o zapewnieniu zgodności z prawem podatkowym. Niestety – z roku na rok osiągnięcie jej jest coraz trudniejsze, co wcale nie przeszkadza organom podatkowym, by upomnieć się o to, co cesarskie.

Mając tego świadomość, oferujemy usługę doradztwa podatkowego dla biur rachunkowych. Jest to usługa dedykowana wszystkim biurom rachunkowym – a więc tym, którzy nierzadko stoją na pierwszej linii frontu walki o bezpieczeństwo podatkowe przedsiębiorcy.

Kim jest doradca podatkowy?

Doradca podatkowy to jeden z prawniczych zawodów zaufania publicznego. Jest to specjalista, który łączy w sobie wiedzę prawniczą z finansową – potwierdzoną bardzo trudnym egzaminem zawodowym i dodatkowo stale aktualizowaną, dzięki obowiązkowi stałego podnoszenia kwalifikacji. Dzięki temu, doradca podatkowy jest gwarantem profesjonalnego wykonania takich czynności, jak: sporządzanie analiz i opinii podatkowych, sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych czy nawet reprezentacja podatnika przed sądami administracyjnymi i organami podatkowymi.

Doradca podatkowy dla biura rachunkowego – dlaczego warto?

Zasady naszej usługi są bardzo proste. Wspólnie z biurem rachunkowym ustalamy, ile godzin w danym miesiącu nasi doradcy podatkowi poświęcą, by pomóc w rozwiązaniu bieżących problemów klientów biura – a gdy tylko takowy się pojawi i zostaniemy o nim poinformowani – niezwłocznie przystępujemy do działania.

Pomagamy każdemu, z każdym problemem

Ponieważ w skład naszego zespołu wchodzą eksperci posiadający doświadczenie w pracy z różnymi obszarami prawa podatkowego (VAT, CIT, PIT, podatek od nieruchomości, podatek u źródła, ceny transferowe, IP-BOX, ulga B+R, transakcje łańcuchowe, akcyza, optymalizacja podatkowa), jesteśmy w stanie pomóc z każdym problemem, a profesjonalizm wpisany w wizję naszej Kancelarii gwarantuje, że z taką samą powagą podejdziemy do każdego przedstawionego zagadnienia – choćby na pierwszy rzut oka nie wydawałoby się skomplikowane (a jak pokazuje nasze doświadczenie zawodowe, nie ma w prawie podatkowym czegoś takiego, jak „nieskomplikowane” zagadnienie podatkowe, dlatego tak cenne jest zwracanie uwagi na każdą wątpliwość).

A wszystko to w ramach stałego, miesięcznego ryczałtu – który może być zmieniany tak, jak zmieniają się problemy biura rachunkowego. Rozumiemy doskonale, że nic nie zmienia się tak często, jak prawne i podatkowe otoczenie działalności przedsiębiorców.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – z radością bliżej przedstawimy zakres naszych usług oraz proponowane warunki współpracy