Staniek&Partners – Law for Industry

Szkolenia podatkowe, prawne i rachunkowe

Akademia Podatków i Prawa

Wobec częstych nowelizacji prawa oraz dylematów związanych z jego praktycznym zastosowaniem konieczne jest ciągłe pogłębianie i aktualizowanie wiedzy na temat obowiązujących regulacji oraz praktyk ich stosowania. 

Dlatego, w ramach Akademii Podatków i Prawa, przygotowujemy dla Państwa kompleksowe szkolenia w tematach podatkowych, prawnych, rachunkowych i kadrowych prowadzone przez doświadczonych specjalistów z naszej Kancelarii.

Organizujemy szkolenia online i stacjonarne oraz darmowe webinary. Nasi szkoleniowcy omawiają każdy z tematów od podstaw i w szczegółach.  

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleniową na stronie:

  • Wobec częstych nowelizacji prawa oraz dylematów związanych z jego praktycznym zastosowaniem konieczne jest ciągłe pogłębianie i aktualizowanie wiedzy na temat obowiązujących regulacji oraz praktyk ich stosowania. 

  • Dlatego, w ramach Akademii Podatków i Prawa, przygotowujemy dla Państwa kompleksowe szkolenia w tematach podatkowych, prawnych, rachunkowych i kadrowych prowadzone przez doświadczonych specjalistów z naszej Kancelarii.

  • Organizujemy szkolenia online i stacjonarne oraz darmowe webinary. Nasi szkoleniowcy omawiają każdy z tematów od podstaw i w szczegółach.  

Jak szkolimy?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń prawno-podatkowych, rachunkowych oraz biznesowych dla firm produkcyjnych i usługowych oraz biur rachunkowych, w szczególności z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy, cen transferowych oraz szeroko rozumianego prowadzenia działalności gospodarczej. Na szkoleniach zapewniamy wyłącznie praktyczne podejście do omawianych tematów. Dzielimy się wiedzą w zrozumiały, przystępny i rzeczowy  sposób – wyjaśniamy, jak czytać przepisy, interpretować je oraz stosować w codziennej pracy, w praktyce biznesowej, czy też przy realizacji nowych inwestycji. Podczas szkoleń staramy się maksymalnie wykorzystać czas, aby zajęcia były w pełni merytoryczne i fachowe. Teorię ograniczamy do absolutnego minimum. Dzielimy się naszym doświadczeniem doradczym i biznesowym.

Płatne szkolenia oraz darmowe webinaria

  • W naszej ofercie znajdują się zarówno kompleksowe, kilkugodzinne szkolenia, podczas których szczegółowo omawiamy dane zagadnienie, jak i krótsze, darmowe webinary, w trakcie których poruszamy najważniejsze kwestie z danej dziedziny. Oprócz wydarzeń o charakterze otwartym, oferujemy też specjalistyczne szkolenia dedykowane Państwa firmie.

Certyfikacja

  • Po każdym szkoleniu zapewniamy Państwu certyfikat Akademii Podatków i Prawa potwierdzający nabyte kompetencje i umiejętności. 
  • Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń, dostępną na stronie: www.akademiapodatkow.pl lub do bezpośredniego kontaktu w celu ustalenia interesującej Państwa tematyki i rodzaju szkolenia.