Staniek&Partners – Law for Industry

Szkolenia podatkowe, prawne i rachunkowe

Akademia Podatków i Prawa

Z inicjatywy Kancelarii Staniek&Partners powstała Akademia Podatków i Prawa. Celem jest szerzenie wiedzy prawnej, podatkowej i rachunkowej. 
 
Wsparcie ekspertów 
Akademia Podatków i Prawa oferuje wiedzę w obszarach prawa, podatków i rachunkowości. Nasza misja? Działać na Twoją korzyść, dostarczając wiedzę niezbędną do prowadzenia działalności gospodarczej. 
 
Indywidualne podejście 
W Akademii nie ma miejsca na schematy. Każdy temat traktujemy indywidualnie, angażując wiedzę całego zespołu, by dostarczyć Ci unikalnych perspektyw i praktycznych rozwiązań. 

Akademia jest miejscem, gdzie teoria łączy się z praktyką. 
 
Nasza platforma oferuje darmowe webinary, szkolenia i warsztaty prowadzone przez ekspertów, którzy dzielą się sprawdzonymi, praktycznymi rozwiązaniami wspierającymi rozwój Państwa firm. Ponadto oferuje warsztaty z zakresu kompetencji miękkich, które w obecnych czasach stają się coraz bardziej cenione i kluczowe w obszarze zawodowym.

Wspólnie organizujemy szkolenia online i stacjonarne oraz darmowe webinary. Nasi szkoleniowcy omawiają każdy z tematów od podstaw i w szczegółach. Mówimy prostym językiem o trudnych sprawach. 

Jak szkolimy?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniach prawno-podatkowych, rachunkowych, skierowanych zarówno do firm produkcyjnych, usługowych, jak i biur rachunkowych. Nasze podejście do szkoleń opiera się na praktyce, co oznacza, że w prosty sposób wyjaśniamy, jak czytać przepisy, interpretować je oraz wdrażać w codziennej pracy, praktyce biznesowej i przy nowych inwestycjach. Wiedza doradcza i biznesowa, którą posiadamy, jest dostępna dla Państwa na każdym etapie szkolenia.

Płatne szkolenia oraz darmowe webinaria

W naszej ofercie znajdują się zarówno kompleksowe, kilkugodzinne szkolenia, podczas których szczegółowo omawiamy dane zagadnienie, jak i krótsze, darmowe webinary, w trakcie których poruszamy najważniejsze kwestie z danej dziedziny. Oprócz wydarzeń o charakterze otwartym oferujemy też specjalistyczne szkolenia dedykowane Państwa firmie.

Certyfikacja

  • Po każdym szkoleniu zapewniamy Państwu certyfikat Akademii Podatków i Prawa potwierdzający nabyte kompetencje i umiejętności. 
  • Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń, dostępną na stronie: www.akademiapodatkow.pl lub do bezpośredniego kontaktu w celu ustalenia interesującej Państwa tematyki i rodzaju szkolenia.