szkolenia podatkowe i prawne - otwarte i zamknięte - kancelaria staniek&partners

szkolenia podatkowe i prawne

Wobec częstych nowelizacji prawa oraz dylematów związanych z jego praktycznym zastosowaniem konieczne jest ciągłe pogłębianie i aktualizowanie wiedzy na temat obowiązujących regulacji oraz praktyk ich stosowania. Dlatego, w ramach Akademii Podatków i Prawa, przygotowujemy dla Państwa kompleksowe szkolenia podatkowe i prawne, prowadzone przez doświadczonych specjalistów z naszej Kancelarii. Część tematów realizujemy także w formie krótszych, darmowych webinarów.

Szkolenia Akademii Podatków i Prawa organizujemy przede wszystkim z myślą o potrzebach księgowych i biur rachunkowych. Wśród tematów szkoleń znajdą Państwo m.in.:

 • najnowsze zmiany w podatkach,
 • raportowanie schematów podatkowych,
 • dokumentację cen transferowych,
 • bezpieczne zamknięcie roku,
 • i wiele innych.

Powyższe wydarzenia prowadzimy online. Szczegółowe informacje o naszej ofercie szkoleniowej można znaleźć na stronie: akademiapodatkow.pl 

Zapraszamy również na nasze szkolenie stacjonarne „Wyzwania dla księgowych w 2022 roku”, 30.05.2022 r. w Warszawie!

Szczegółowe informacje i rejestracja na stronie: https://akademiapodatkow.pl/szkolenia-stacjonarne/

prawo budowlane

O NASZYCH SZKOLENIACH

szkolenia prawNo-podatkowe

szkolenia z prawa pracy

szkoleniA Z prawa ochrony środowiska

Jak szkolimy?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń prawno-podatkowych dla firm produkcyjnych i usługowych, w szczególności z zakresu prawa podatkowego, prawa ochrony środowiska, prawa pracy oraz szeroko rozumianego prowadzenia działalności gospodarczej. Na szkoleniach zapewniamy wyłącznie praktyczne podejście do omawianych tematów. Dzielimy się wiedzą w zrozumiały, przystępny i rzeczowy  sposób – wyjaśniamy, jak czytać przepisy, interpretować je oraz stosować w codziennej pracy, w praktyce biznesowej, czy też przy realizacji nowych inwestycji. Podczas szkoleń staramy się maksymalnie wykorzystać czas, aby zajęcia były w pełni merytoryczne i fachowe. Teorię ograniczamy do absolutnego minimum. Dzielimy się naszym doświadczeniem doradczym i biznesowym.

Szkolenia i darmowe webinary podatkowe i prawne

W naszej ofercie znajdują się zarówno kompleksowe, kilkugodzinne szkolenia, podczas których szczegółowo omawiamy dane zagadnienie, jak i krótsze, darmowe webinary podatkowe i prawne, w trakcie których poruszamy najważniejsze kwestie z danej dziedziny. Oprócz wydarzeń o charakterze otwartym, oferujemy też specjalistyczne szkolenia dedykowane Państwa firmie. 

Szkolenia dla księgowych

Prawo, szczególnie podatkowe, zmienia się bardzo dynamicznie. Aby być na bieżąco ze wszystkimi jego zawiłościami, potrzebne jest regularne pogłębianie swojej wiedzy. Dlatego znaczną część naszych szkoleń przygotowujemy z myślą o potrzebach księgowych oraz biur rachunkowych.

Zmiany w podatkach – szkolenia

O każdej ważnej zmianie w obszarze podatków niezwłocznie informujemy naszych Klientów, a dodatkowo wszelkie pytania i wątpliwości związane z wprowadzoną zmianą staramy się wyjaśniać podczas poświęconych temu szkoleń. 

Szkolenia podatkowe online oraz stacjonarne

Obecnie, ze względu na sytuację epidemiologiczną, zajęcia prowadzimy online, korzystając z uznanych i wygodnych narzędzi informatycznych. Na życzenie naszych Klientów organizujemy szkolenia zamknięte dla pracowników firmy, dbając o zachowanie reżimu sanitarnego. Oczywiście, kiedy tylko sytuacja wróci do normy, w szerszym zakresie organizować będziemy szkolenia w formie stacjonarnej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń, dostępną na stronie: https://akademiapodatkow.pl/ lub do bezpośredniego kontaktu w celu ustalenia interesującej Państwa tematyki i rodzaju kursu. 

Oferta naszych szkoleń obejmuje aktualnie:

 1. Zmiany w rozliczaniu transakcji wewnątrzwspólnotowych od roku 2020 
 2. Zmiany w podatkach CIT, PIT, VAT 2020 – przekrojowe szkolenie 
 3. Podatki dochodowe dla praktyków 
 4. Ulga IP Box i ulga na prace badawczo-rozwojowe 
 5. Oceny oddziaływania na środowisko i decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach 
 6. Emisje zanieczyszczeń do powietrza 
 7. Modelowanie rozprzestrzeniania zanieczyszczeń  
 8. Prawo wodne 
 9. Gospodarka odpadami 
 10. Raporty KOBIZE i opłaty za korzystanie ze środowiska 
 11. Obowiązki wynikające z posiadanych decyzji (odpadowych, wodnoprawnych, emisyjnych, pozwoleń zintegrowanych itp.) 
prawo budowlane

OFERTA SZKOLEŃ