Menu
Zespół
Wiktoria Andrejas
Wiktoria Andrejas
Specjalista ds. Marketingu
Wiktoria Andrejas
Specjalista ds. Marketingu

Uzyskała tytuł licencjata ze specjalizacją w reklamie i grafice komputerowej na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, a także zdobyła kwalifikacje jako technik organizacji reklamy w Technikum Poligraficzno-Medialnym.

Jej wszechstronne umiejętności obejmują nie tylko tworzenie grafik, ale także znajomość zasad UX Designu i prowadzenia mediów społecznościowych. Wiktoria jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i narzędziami w dziedzinie marketingu, regularnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Poza pracą Wiktoria to osoba pełna życia i pasji. Jej zainteresowania obejmują modę, fotografię i podróże, które stanowią inspirację również w jej pracy zawodowej. Jest również aktywnie zaangażowana w działania na rzecz zwierząt, regularnie wspierając schroniska i organizacje pro zwierzęce.

Wiktoria to nie tylko specjalistka ds. marketingu, ale również osoba, która wnosi do zespołu pozytywną energię, kreatywność i nowe perspektywy. Jej zaangażowanie i profesjonalizm przekładają się na sukcesy naszej kancelarii.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym pracownikiem teraz!
Lub wypełnij nasz formularz!

Masz pytania? Porozmawiajmy!

    Wyślij wiadomość