Menu
Zespół
Patrycja Węcławowicz
Patrycja Węcławowicz
Radca prawny
Patrycja Węcławowicz
Radca prawny

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Ukończyła studia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od początku swojej kariery zawodowej stale zaangażowana w swój rozwój. Kilkukrotnie uzyskała stypendium Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego, działała w Uniwersyteckiej Poradni Prawnej, a także uczestniczyła w licznych konkursach, szkoleniach oraz innych formach samodoskonalenia.

Zdobywała doświadczenie pracując w kancelariach prawniczych specjalizujących się w prawie korporacyjnym, prawie pracy oraz prawie administracyjnym. Posiada wieloletnią praktykę współpracy z przedsiębiorstwami, zarówno jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi, jak i dużymi spółkami kapitałowymi. Jej doświadczenie obejmuje przygotowywanie i negocjowanie umów, doradztwo w kwestiach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz reprezentację przed sądami i organami administracyjnymi. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym, prawie pracy, działalności regulowanej przedsiębiorstw oraz sprawach cudzoziemców. Zawsze stara się znaleźć najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie i przekazać je w zrozumiały i prosty sposób.

Prywatnie nałogowa… biegaczka i uczestniczka biegów ulicznych, a także miłośniczka górskich wycieczek, co pomaga jej zachować zarówno dobrą kondycję fizyczną jak i mentalną równowagę.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym pracownikiem teraz!
Lub wypełnij nasz formularz!

Masz pytania? Porozmawiajmy!

    Wyślij wiadomość