Menu
Zespół
Aneta Dziadkowiec
Aneta Dziadkowiec
Specjalista ds. należności
Aneta Dziadkowiec
Specjalista ds. należności

Aneta jest absolwentką wydziału Zarządzania i Marketingu Krakowskiej Akademii, gdzie zdobyła specjalność w zakresie rachunkowości i podatków. Swoje doświadczenie zawodowe w księgowości i windykacji zdobywała od 2004 roku. Przez pierwsze lata pracowała w biurze rachunkowym, gdzie zajmowała się prowadzeniem pełnej księgowości dla różnych firm.

Następnie przez 15 lat pracowała w firmie handlowej, gdzie odpowiedzialna była za kompleksową obsługę księgową. W tym czasie zajmowała się między innymi kontrolą należności i zobowiązań. Jej obowiązki obejmowały w większości zarządzaniem procesami windykacyjnymi, co pozwoliło jej na zdobycie umiejętności w zakresie negocjacji i komunikacji z klientami. Dodatkowo, Aneta posiada doświadczenie w pracy z E-sądem, gdzie skutecznie zarządzała elektronicznymi postępowaniami windykacyjnymi, co umożliwiło szybkie i efektywne dochodzenie należności.

W obecnej pracy w Kancelarii Aneta skutecznie zarządza zarówno należnościami, jak i zobowiązaniami. Dba o terminowe płatności, a także przeprowadza czynności windykacyjne dbając tym samym o relacje z kontrahentami, zapewniając płynność finansową firmy. Jej zaangażowanie i skrupulatność przyczyniają się do stabilności finansowej Kancelarii.

Jest zawsze gotowa do działania i pomocy, a jej zaangażowanie w pracę przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Po godzinach pracy Aneta oddaje się rodzinie, w szczególności opiece nad małym synkiem. Jej pasje to muzyka i taniec, a także historia Anglii, ze szczególnym uwzględnieniem okresu XV-XVI wieku oraz współczesna rodzina królewska. W wolnych chwilach chętnie czyta biografie oraz książki dotyczące historii Anglii, które pozwalają jej pogłębiać wiedzę i inspirują do dalszego rozwoju. Interesuje się także trochę astronomią, a jako nastolatka pisała teksty piosenek, co dodaje kreatywnego wymiaru jej zainteresowaniom. Spełnia również swoje marzenia, będąc na koncertach swoich ulubionych wykonawców.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym pracownikiem teraz!
Lub wypełnij nasz formularz!

Masz pytania? Porozmawiajmy!

    Wyślij wiadomość