Staniek&Partners – Law for Industry

nasz zespół

dr Krzysztof Staniek

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Doktor nauk prawnych, radca prawny i licencjonowany doradca podatkowy. Współzałożyciel marki Staniek & Partners – Law for Industry.

Michał Staniek

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Radca prawny i licencjonowany doradca podatkowy. Współzałożyciel marki Staniek & Partners – Law for Industry.

Wojciech Frankiewicz

PARTNER

Adwokat, partner w kancelarii Staniek & Partners – Law for Industry.

prof. zw. dr hab. Jerzy Migdał

OF COUNSEL

Sprawował funkcję kierownika Zakładu Prawa Karnego Wykonawczego Uniwersytetu Jagiellońskiego i kierownika Katedry Prawa Karnego Wykonawczego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Przez wiele lat kontynuował pracę naukową na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Piotr Pytka

BIEGŁY REWIDENT

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Gospodarka Regionalna. Biegły Rewident od 2009 r. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości i księgowości jako pracownik międzynarodowej grupy kapitałowej z branży produkcyjnej.

Ewa Nowogrodzka

RADCA PRAWNY | DORADCA PODATKOWY | SENIOR ASSOCIATE

Radca prawny i licencjonowany doradca podatkowy. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach Prawo i Judaistyka. Uczestniczka Szkoły Prawa Amerykańskiego prowadzonej przez Uniwersytet Jagielloński i The Catholic University of America.

Michał Kordiak

PRAWNIK | SENIOR ASSOCIATE

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo.

Paweł Żychowski

RADCA PRAWNY | ASSOCIATE

Radca prawny. Posiada kilkunastoletnie doświadczeniem, które zdobywał najpierw jako prawnik wewnętrzny a następnie w ramach współpracy z kancelariami adwokackimi, radcowskimi oraz podatkowymi.

Izabela Więsyk-Dziura

RADCA PRAWNY | ASSOCIATE

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Stypendystka Prezesa Rady Ministrów oraz Rektora Uniwersytetu Łódzkiego.

Marcin Otręba

DORADCA PODATKOWY | ASSOCIATE

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz absolwent studiów podyplomowych na kierunku Podatki w Wyższej szkole Bankowej we Wrocławiu.

Weronika Nazarkiewicz

Weronika Nazarkiewicz

DORADCA PODATKOWY | ASSOCIATE

Licencjonowany doradca podatkowy. Absolwentka kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Na tej samej uczelni w ramach Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego skończyła także drugi kierunek, tj. samorząd terytorialny i polityka regionalna.

Magdalena Górska

DORADCA PODATKOWY | ASSOCIATE

Licencjonowany doradca podatkowy. Doświadczenie zdobywała pracując zarówno jako księgowa w biurze rachunkowym, jak i jako członek zespołu w dziale podatkowym spółki audytorskiej.

Maria Tsima

PRAWNIK | ASSOCIATE

Doktorant w Katedrze Prawa Finansowego Uniwersytetu Wrocławskiego. Absolwent Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Na tym samym wydziale skończyła drugi kierunek – Ekonomię.

Jagoda Komarzyniec-Smutek

PRAWNIK | ASSOCIATE

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Biegle posługuje się językiem angielskim i nieobce są jej kontakty z klientami zagranicznymi.

Adrianna Szyszka

KONSULTANT PODATKOWY | ASSOCIATE

Absolwentka wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Gdańskiego, studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim Doświadczenie zawodowe zdobywała jeszcze w trakcie studiów w spółce miejskiej, a następnie w jednej z wiodących firm doradczych z tzw. „big four”.

Karol Klaryska

KONSULTANT PODATKOWY

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od początku swojej kariery zawodowej jest związany z tematyką cen transferowych – zarówno jako pracownik renomowanych firm doradczych, ale również in-house w dużych grupach kapitałowych.

Klaudia Falejczyk

MŁODSZY KONSULTANT PODATKOWY | JUNIOR ASSOCIATE

Absolwentka podatków i doradztwa podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz finansów i rachunkowości na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Stypendystka Stypendium Rektora UG. 

Melania Skalik

MŁODSZY PRAWNIK | JUNIOR ASSOCIATE

Absolwentka prawa, administracji i ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Wszechstronne wykształcenie pozwala jej wykorzystywać wiedzę z różnych obszarów prawa. Doświadczenie zdobywała w sądzie rejonowym oraz dużych wrocławskich kancelariach

Aleksandra Siodłak

DYREKTOR DS. SZKOLEŃ

Studiowała Administrację na Politechnice Śląskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała już od czasów studenckich organizując mniejsze i większe eventy w swoim rodzinnym mieście a następnie będąc organizatorem ogólnopolskich konferencji w jednej z krakowskich firm.

Klaudia Wieczorek

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Klaudia dba o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy zarówno na zewnętrznych wydarzeniach, jak i w przestrzeni cyfrowej. Odpowiada między innymi za nasze media społecznościowe, blogi i kampanie mailingowe, budując relacje przez różne kanały.

Patryk Buła

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Z pasją tkwiącą na styku sztuki i technologii, Patryk wnosi do zespołu Staniek & Partners unikatowe połączenie kreatywności i analitycznego myślenia. Jego fascynacja grafiką komputerową, fotografią oraz marketingiem sprawia, że każde podejmowane przez niego wyzwanie jest przemyślane zarówno wizualnie, jak i strategicznie.

KONTAKT

lokalizacjaZasób 13

Biuro Kraków

ul. Wadowicka 7, 30-363 Kraków

lokalizacjaZasób 13

Biuro Wrocław

ul. Hubska 52/14, 50-502 Wrocław

lokalizacjaZasób 13

Biuro Warszawa

Plac Konesera 12, 03-736 Warszawa

lokalizacjaZasób 13

Biuro Gdynia

ul. Świętojańska 43/23, 81-391 Gdynia