Staniek&Partners – Law for Industry

Najlepsi doradcy dla biur rachunkowych

Jakiego doradcy potrzebuje biuro rachunkowe? Czy wystarczy taki, który świetnie zna prawo podatkowe? – NIE. Czy też potrzeba, aby poza doskonałą znajomością prawa podatkowego świetnie znał inne dziedziny prawa oraz rozumiał problemy biznesu? – TAK, dlatego nasza kancelaria jest najlepszym doradcą dla biur rachunkowych.

W naszej kancelarii codziennie rozwiązujemy złożone problemy prawno-podatkowe naszych klientów – zarówno niewielkich przedsiębiorców, jak i bardzo dużych firm, z różnych branż. Znamy od podszewki problemy prawno-podatkowe biznesu, dlatego też wiemy, z czym klienci biznesowi zwracają się do biur rachunkowych. Tematy, z którymi biura rachunkowe zmagają się na co dzień, są też tematami naszych codziennych analiz.

W skład naszego zespołu wchodzą eksperci z różnych obszarów prawa podatkowego (VAT, CIT, PIT, podatek od nieruchomości, podatek u źródła, ceny transferowe, IP-BOX, ulga B+R, transakcje łańcuchowe, akcyza, optymalizacja podatkowa – słowem mamy kompetencje we wszystkich obszarach prawa podatkowego), jednak nasza praca nigdy nie ogranicza się jedynie do rozwiązywania odosobnionego problemu podatkowego. Do każdej sprawy podchodzimy kompleksowo – analizując pełną sytuację prawno-podatkową klienta. Wiemy, że klienta nie interesuje treść i wykładnia przepisu – klient oczekuje konkretnego rozwiązania w swojej sprawie – i takie usługi świadczymy!

Wiemy, że nic nie zmienia się tak często jak prawne i podatkowe otoczenie działalności przedsiębiorstw, a wraz z nim pytania kierowane do obsługujących je biur rachunkowych. Jako doradcy podatkowi, jedni z pierwszych mamy pełną wiedzę na temat wprowadzanych zmian i od razu objaśniamy je biurom rachunkowym, z którymi współpracujemy.

A co jak sprawa klienta odbiega od obszaru prawa podatkowego? Żaden kłopot, mamy kompetencje doradzać w każdej dziedzinie prawa – nie straszne nam umowy handlowe, prawo pracy, RODO, prawo budowlane czy ochrona środowiska.

W naszej ofercie mamy klika możliwości współpracy, dostosowanych do wielkości i potrzeb danego biura rachunkowego. Aby poznać szczegóły, zapraszamy serdecznie do kontaktu – kancelaria@staniekandpartners.com – chętnie przedstawimy zakres naszych usług.

Last but not least! Współpracując z nami, gwarantujemy także nielimitowany i darmowy dostęp do atrakcyjnych szkoleń podatkowych realizowanych przez naszą drugą markę – Akademię Podatków i Prawa.

doradztwo dla biur rachunkowych | wrocław | Kraków | warszAWA

Najlepsi doradcy dla biur rachunkowych